cudze chwalicie
sklep z polskimi winami

Cudze Chwalicie to nowy i świeży na polskim rynku projekt, którego głównym obszarem działalności jest sprzedaż tylko i wyłącznie polskich win zarówno stacjonarnie, jak i online.

Twórcą i pomysłodawcą jest Michał Koc, osoba z wieloletnim doświadczeniem w hotelarstwie i gastronomii. Oferta dla Klientów składa się z platformy sprzedażowej oraz stacjonarnego miejsca zlokalizowanego w Kobyłce pod Warszawą.

współpraca z cudze chwalicie
to dodatkowe korzyści

kupujemy promujemy

Cudze Chwalicie to nie tylko promowanie i polecanie polskich win i miejsc z nimi związanych. To także uświadamianie kupującym jak wiele polscy przedsiębiorcy mają do zaoferowania, jak wiele jest polskich produktów i usług, które nie tylko są rozpoznawalne w kraju, ale również wielokrotnie przewyższają swoją jakością wyroby zagraniczne.

Jak ważna jest świadomość konsumencka, każdy wie. „Kupujemy Promujemy” to jedna z kilku inicjatyw marki Cudze Chwalicie mająca na celu promowanie wyjątkowych polskich produktów, miejsc i ludzi w Polsce odznaczających się wyjątkowością i polskim charakterem.

Zwiększone zainteresowanie polskimi produktami to ogromne wsparcie dla polskich przedsiębiorstw, wielokrotnie małych rodzinnych inicjatyw biznesowych przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

Poniżej znajdziecie Państwo właśnie to, co polskie, tradycyjne, za czym stoją ludzie z pasją, historią i zamiłowaniem do dzielenia się własnymi wartościami.

Zachęcamy również do współpracy – jeśli masz coś, co wpisuje się w naszą ideę, napisz do nas.

projekt concierge

Współpracując z wieloma podmiotami, wiemy, co mogą zaoferować i jak bardzo atrakcyjne produkty i usługi mają w swoich ofertach. Wiemy, że wpisują się w naszą misję promocji miejsc z duszą i historią, miejsc, w których połączenie pasji i wyjątkowości nabiera innego znaczenia.

Dlatego też, wychodząc naprzeciw Państwa, być może pewnej ciekawości i chęci poznania czegoś, co do tej pory było mało znane, zachęcamy do kontaktu z nami w celu poznania wyjątkowych ofert z miejsc, które odkryjecie Państwo na naszej stronie.

Pomagamy w następujących kwestiach:

  • rezerwacja pobytu, zarówno indywidualna, jak i grupowa,
  • organizacja dowolnego wydarzenia w miejscu docelowym (konferencja lub dowolne spotkanie biznesowe, uroczyste kolacje lub luźne biesiadowanie w otoczeniu przyrody, degustacje, odkrywanie okolicy i wiele innych wydarzeń w zależności od Państwa zapotrzebowania).

Dzięki współpracy z nami możecie Państwo liczyć na dogodne ceny zarówno w naszym sklepie, jak i u naszych Partnerów.

Kontakt